Chic - Kahverengi Tavan Vantilatörü

Satıcı Alsanfan
0
(0)
0 574
3,710 + KDV
Stokta Var
52PRF-811-DA

Ürün Detayları

Alsanfan Chic Led Lambalı Uzaktan Kumandalı Tavan Vantilatörü 132 CM

Güçlü Serinleme

Evlerin tavanına asılan kanatları oldukça kuvvetli dönen bir sisteme sahiptir. Serinleten gücü ile yaz aylarında en sıcak evlerde bile serinleten bir etki bırakır. Bugüne kadar sıcaktan bunaldığınız günler artık geride kaldı.


Sağlam Kanatlar

Vantilatörün dönen kanatları son derece sağlamdır. Her dönüşünde performansını aynı şekilde sürdürmeye devam eder. Sağlam yapısı ile yıllarca kullanmak mümkün. Dayanıklı olmayı daima sever. Yıllar geçse de serinleten etkisini üzerinizden tüm aileniz ile birlikte hissetme fırsatını sunar.


Hız Ayarı

Vantilatörün çalışmasında farklı hız ayarları bulunur. İster yavaş ister hızlı formda çalıştırın, istediğiniz hıza uyum sağlar. Düğmeyi çevirin ve ayarlamak istediğiniz hıza getirin. Ardından kullanmaya başlayın.Tavana Kolay Kurulum

Tavana montajı son derece kolaydır. Dakikalar içinde takıldıktan sonra çalışmaya başlar. Bunun yanı sıra duvara montaj ile çalışma düğmesi takılır.


Sağlık Açısından Güvenli

Normal vantilatörlerden ziyade sağlık açısından daha avantajlıdır. Esinti direkt olarak yüze vurmadığı için hastalanma, vb. gibi durumlar da görülmez. Hem yetişkinler hem de çocuklar için son derece uygun bir yapısı vardır.


Kanatları Silinebilir

Vantilatörün kanatları son derece hijyenik ve temizdir. Silinebilir yapısı sayesinde tozları ve kirleri kolayca üzerinden temizleyebilirsiniz. Bu sayede her dönüşte tozlar etrafa yayılmaz ve daha sağlıklı bir ortamda serinleme keyfi elde etmiş olursunuz.

 
Kelvin 3000K (Sarı), 4500K (Günışığı), 6000K (Beyaz)
Çap 132cm
Materyal Plastik
Renk Kahverengi
Bluetooth Yok
RGB Yok
Dimmer Yok
Gece Lambası Yok
Kontrol Uzaktan Kumanda
Hız Kademesi 6
Kanat Sayısı 3
Zamanlayıcı Var
Garanti Belgesi 2 Yıl
Kargo Ücreti
Mağaza Yeri Atatürk Mah. Güner Sok. Metropark Sitesi No:3T K.Çekmece/İstanbul 34000, Istanbul, Türkiye

Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne henüz yorum yazılmamış.

Bu web sitesi kişisel deneyiminizi arttırmak için çerezleri kullanır. Bu siteye girerek çerezleri kabul etmiş olursunuz.