SIK SORULAN SORULAR

Sitemizde ki tüm tavan vantilatörlerini ev, ofis, kafeterya, restorant, açık ve kapalı alanlarda kullanabilirsiniz. Açık alan için tercih edeceğiniz ürünlerde “Dış Ortama Uygun (Waterproof)” ibaresinin olması lazım.

Tüm ürünlerimizin kutu içeriğinde iki farklı uzatma aparatı bulunmaktadır. Bunlardan kısa olanını kullanacaksanız güvenli tavan yüksekliği 2.8m ve yukarısıdır diğer uzatma aparatı içinse güvenli tavan yüksekliği 3.1m ve yukarısıdır. Daha alçak tavanlarda kullanım sonucu doğacak olan yaralanmalarda firmamız sorumlu değildir. Bu tür durumlarda ürüne gelecek hasarlar garanti kapsamına girmez.

Tavan fanının montajını kutu içerisinden çıkan montaj kılavuzu ve youtube‘de ki montaj videoları yardımıyla kendiniz veya elektrikçiye yaptırabilirsiniz.

İstanbul içerisinde talep doğrultusunda ürün hakkında bilgili ve yeterli montaj tercübesine sahip iş arkadaşlarımıza yönlendirebiliriz.

Siparişiniz doğrultusunda ürününüzü demonte ve kutulu olarak anlaşmalı kargo firması ile gönderiyoruz.

İstanbul içerisinde montaj desteği talep eden müşterilerimize arkadaşlarımız giderken yanlarında götürebiliyorlar.

Siz değerli müşterilerimize kolay montaj yapabilmeniz için anlatımlı montaj videoları hazırladık. Bunun yanında telefon veya whatsapp hattı üzerinden bize ulaşan müşterilerimize de canlı destek vermekteyiz.

Yinede yetkili arkadaşlarımız tarafından montaj servisi (İstanbul İçi) almak istiyorsanız 0(212) 494 25 25 telefon numarasından talebinizi iletebilirsiniz arkadaşlarımız gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Tüm ürünlerimiz 2 ay mekanik garanti kapsamındadır. Montaj sırasında kutu içerisinden çıkan tüm vidalama ekipmanlarını ( pul, rondela) kullanılması gerekmektedir. Aksi bir durumda motora verilecek zararlar garanti kapsamına girmemektedir.

Kargonuz teslim edildikten sonra 5 iş günü içerisinde montajı yapılmayan, hasar görmemiş ve kutu içeriği tam olan ürünlerinizi 0(212) 494 25 25 numaralı hattan talep oluşturarak iade edebilirsiniz.

ARADIĞINIZI BULAMADINIZ MI? BİZE WHATSAPP’DAN ULAŞIN

Kapatma Sepetim
Kapatma İstek Listesi
Recently Viewed Close

Kapatma
Navigasyon
Kategoriler