Kartonpiyer Tavana Vantilatör

Asma Tavan & Alçıpana Tavan Vantilatörü Montajı

Asma ve alçıpan tavanlara tavan vantilatörü takılabilir. Montaj yapılacak yüzeyin düz ve sağlam olduğuna emin olunması lazım hatta alçıpan tavanlarda alçıpanın tutturulduğu kirişlere yakın montaj yapılması çok daha sağlıklı olur. Biz montaj yapılacak alanlara özel aparatlar geliştirmekteyiz bunlardan biri aşağıda görmüş olduğunuz parçadır.

Asma Tavan Özel Aparat Bağlantı Şekli
Asma Tavan Özel Aparat

Bu parça asma tavanda varsa spot ışık deliğine yoksa panç kullanılarak tavana açılacak olan deliğin üst kısmına konumlandırılır ve üzerinde ki iki adet M8 vida vasıtasıyla tavan vantilatörünü taşıyacak olan braket sıkıştırılır. Geri kalan fan asma ve montaj işlemleri Tavan Vantilatörü Montajı Nasıl Yapılır ? makalemizde ki gibi devam eder, bazı ürünlerimizin montaj videolarına buradan bakabilir veya 0(212) 494 25 25 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Ev Tipi Tavan Vantilatörleri
Tavan Vantilatörü Ne Kadar Elektrik Tüketir?
Navigasyon
Kapatma

Sepetim

Kapatma

İstek Listesi

Recently Viewed

Close

Büyük görmek için buraya sen !

E-posta adresinize bir şifre gönderilecektir.

Kişisel verileriniz, [gizlilik_politikamız] kapsamında işlenmektedir. “Üye ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Zaten bir hesabınız var mı?

Kapatma

Kategoriler